Tarih:   /   Toplam Yorum   / Yazar Adı:      /   Okunma 1

 


  1 defa Görüntülendi.

**********************

Tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahiplerinin kendileri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşleri Tuncay Yılmazer'in benimsediği anlamına gelmez. Yorum bölümü özgür bir tartışma ortamı yaratmak için vardır. Ancak saldırgan ve düzeysiz yorumlar yayınlanmayacaktır. Eğer bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatmanızı istirham ederiz.

**********************

Makaleye Yorum Ekle

 

YORUMLAR

2699_Mustafa Onur YURDAL 01-04-2013, 02:32:23
Hakikaten, programda son sözünüz epeyce etkileyici, son sözünüzün yanı sıra esas mühim olan bulutun uçurması değil dediğiniz gibi gerçekten esas yardım bu kadar orantısız güce rağmen, mağlup etmemiz. Allah'ın en büyük yardımı budur. Ama bir savaşın geneline değil bir tabura, bir buluta indirgiyoruz. Tebrik ederim, layıkıyla anlatmışsınız bu destanı.
 
4597_Verdi Bayram 01-11-2014, 08:04:22
Sitenizde yayınlamış olduğunuz bir birinden değerli makaleleri sık sık okuyup yeni yeni bilgiler kazanmaya çalışıyorum.Bazılarını birkaç kez okuduğum oluyor.Bunlardan biri de 31/03/2013 tarihinde Net TV deki Tarih atlası programının kaydı. İngiliz birliğinin buluta çekiliş hikayesinin safsatadan ibaret olduğunu, bunun ne amaçla uydurulduğunu izah ettiğinizde,program sunucusu Erkam beyin içine düştüğü hayal kırıklığını görmeliydiniz.Ben bu bilgiyi çok kulladım diyerek kariyerinin zede aldığını itiraf etti. Çağımızda müsbet ilimden uzaklaşıp mantık dışı olaylara ,hurafelere saplananlar daha çok hayal kırıklığı yaşayacaklardır.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER BAŞLIKLAR